امروز چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

طلاب در انتخابات مجمع حضور پرشوری داشته باشند سه شنبه ۵ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰:۴۸


طلاب در انتخابات مجمع حضور پرشوری داشته باشند تعداد بازدید: ۴۰۱

حجت الاسلام یوسفی با اشاره به نزدیک بودن زمان انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان اظهار داشت: طلاب بروجردی قبل از تأسیس مجمع نمایندگان با شکل امروزی یک مجمعی داشت که طلاب دور هم جمع می شدند؛ امروز نیز باید طلاب در این انتخابات شرکت فعالی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای بروجرد مقیم قم با موضوع منشور روحانیت امام(ره) و انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب روز دوشنبه 4 دی 96 ساعت 18 در مسجد اعظم، طبقه دوم دارالتلاوه  برگزار شد.

حجت الاسلام امیرمسعود یوسفی، نماینده طلاب و فضلای بروجرد در این جلسه اظهار داشت: هرکجا که نام شهر بروجرد برده می شود و مردم آن را می شنوند سریع همه به یاد مرحوم آیت الله بروجردی می افتند که هر کدام از ما بایستی به سهم خودمان از این میراث گرانبها محفاظت کنیم.

وی با اشاره به نزدیک بودن زمان انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان اظهار داشت: طلاب بروجردی قبل از تأسیس مجمع نمایندگان با شکل امروزی یک مجمعی داشت که طلاب دور هم جمع می شدند؛ امروز نیز باید طلاب در این انتخابات شرکت فعالی داشته باشند.

عضو مجمع نمایندگان طلاب، خواندن منشور روحانیت را لازم دانست و اظهار داشت: امام(ره) در چندماه پایان عمرشان این منشور را خطاب به روحانیت فرمودند، که براساس این منشور روحانیت بود که مرحوم آیت الله مشکینی مجمع نمایندگان را تاسیس کرد.

حجت الاسلام یوسفی با اشاره به اینکه در دوره های ششم و هفتم، کرسی نماینده طلاب و فضلای بروجرد در مجمع نمایندگان خالی بود، گفت: حتما مقدمات آن به وجود نیامده است که این برای شهر ما بسیار شایسته نیست؛ بنابراین بایستی با شرکت پرشور در انتخابات کرسی های مربوط به شهرستان بروجرد را در مجمع پر کنیم.

وی با اشاره به شرایط نامزد شدن برای انتخابات مجمع عنوان کرد: افرادی که این شرایط را دارند برای نامزد شدن اقدام کنند البته این به معنای این نیست که ما از خدمت کردن خسته شده باشیم ولی دوست داریم جوانترها کار را در دست بگیرند.

در پایان جلسه حجت الاسلام یوسفی، عضو مجمع نمایندگان طلاب، بندهایی از منشور روحانیت را برای طلاب و فضلای بروجردی قرائت و توضیحاتی را پیرامون آن ارائه کرد.