امروز چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب خرم آباد با حضور نماینده مجلس برگزار شد پنجشنبه ۷ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۱:۴۱


جلسه طلاب خرم آباد با حضور نماینده مجلس برگزار شد تعداد بازدید: ۳۵۰

جلسه طلاب و فضلای شهرستان خرم آباد با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئول اعزام مبلغ اداره اوقاف این شهرستان، در قم برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان خرم آباد با حضور محمد بیرانوند، نماینده مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام بیرانوند مسئول اعزام مبلغ اداره اوقاف این شهرستان، در مسجد فاطمه الزهرا(س) پردیسان قم برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام طاهری نماینده طلاب و فضلای خرم آباد، ضمن عرض خیر مقدم به بیان وظایف نمایندگان  طلاب پرداخت و اظهار داشت: نماینده واسطه بین طلاب و حوزه علمیه برای برطرف کردن مشکلات طلاب است.

 

وی در ادامه برخی از فعالیت های چهار ساله خود در مجمع نمایندگان اشاره ای داشت و برخی از مشکلات موجود را برای حاضران تشریح کرد.

 

در ادامه جلسه حجت الاسلام بیرانوند مسئول اعزام مبلغ اداره اوقاف شهرستان خرم آباد با اشاره به چند روایت از نبی اکرم(ص)، رمز موفقیت هر انسان را گناه نکردن دانست.

 

وی اظهار داشت: اگر واقعا بخواهیم که مردم روحانیت را دوست داشته باشند و به آنها احترام بگذارند بایستی به مردم خدمت کنیم و به گونه ای رفتار کنیم که هرکس ما روحانیت را می بیند به یاد خدا بیفتد.

 

  در ادامه جلسه دکتر بیرانوند نماینده مجلس شورای اسلامی به برخی از کارهای انجام شده در شهرستان خرم آباد اشاره کرد و به برخی از سئولات طلاب پاسخ داد.