امروز جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷

جلسه طلاب کوهدشت برگزار شد یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱:۱۰


جلسه طلاب کوهدشت برگزار شد تعداد بازدید: ۶۳

جلسه طلاب و فضلای کوهدشت در مسجد حضرت زهرا(س) پردیسان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت و آقای دوستی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی، برگزار شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای کوهدشت روز جمعه 11 اسفند 96 در مسجد حضرت زهرا(س) پردیسان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت و آقای دوستی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی، برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسین سوری لکی با اشاره به اینکه تشکل طلاب کوهدشتی به خاطر همکاری و همدلی که با هم دارند نمونه است، افزود: طلاب و فضلای کوهدشتی برای برگزاری جلسه های خود نیاز به مکانی دارند و خیرین بایستی در این مساله طلاب را یاری کنند.

 

وی با اشاره به سختی های زندگی طلبگی اظهار داشت: حدود 300 نفر طلبه کوهدشتی در قم حضور دارند که با شهریه و امور تبلیغی زندگی خود را می گذرانند و درآمد دیگری ندارند که در شرایط کنونی بسیار دشوار است.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی به مسائل اخلاقی پرداخت و ابراز کرد: تربیت نفوس و هدایت بشر کار بسیار دشواری است و لازمه این کار اخلاص است و این کار برعهده علماست.

 

همچنین آقای دوستی، نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نعمت بزرگی است که ما قدر این نعمت را نمی دانیم.

 

وی ادامه داد: این انقلاب بیش از 2 هزار شهید داده است که این شهدا انسان های بزرگی بودند، امروزه جمهوری اسلامی ایران مظلوم ترین حکومت دنیا است.

 

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از مسئولان با عملکرد و نحوه زندگیشان مردم را مأیوس می کنند گفت: رهبر معظم انقلاب در این نظام از همه مظلوم تر است، چون کس دیگر مسیر را اشتباه می رود و به رهنمودهای حضرت آقا هم گوش نمی دهد ولی باز می بینیم برخی نوک پیکان را به سمت حضرت آقا می گیرند.