امروز چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ساختمان جدید مدرسه علمیه دورود ساخته می شود شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۴۷


ساختمان جدید مدرسه علمیه دورود ساخته می شود تعداد بازدید: ۱۴

جلسه طلاب و روحانیون شهرستان دورود در مدرسه علمیه آیه الله ایروانی پردیسان با حضورحجت الاسلام و المسلمین حقیان امام جمعه محترم شهرستان درود برگزار شد.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و روحانیون شهرستان دورود روز جمعه 31 فروردین ماه 97 در مدرسه علمیه آیه الله ایروانی پردیسان با حضورحجت الاسلام و المسلمین حقیان امام جمعه محترم شهرستان درود برگزار شد.
 
بعد از قرائت قران و مولودی خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت سید الشهدا علیه السلام ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی شاملوئی، نماینده طلاب و فضلای شهرستان دورود، ضمن خیر مقدم گویی از حضور طلاب و فضلا در جلسه تشکر کرد.
 
وی با اشاره به انتخایات هشتمین دوره مجمع نمایندگان از شرکت همه طلاب و روحانیون در انتخابات مچمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه تشکر کرد و از آنها به خاطر رای اعتماد مجدد به خود صمیمانه قدردانی کرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین شاملوئی در رابطه با هدف اصلی تشکیل این جلسه گفت: هدف اصلی تشکیل جلسه حول محور دو مطلب است نخست، مساله هم اندیشی و همفکری در مورد احداث ساختمان جدید حوزه علمیه شهرستان است که با همت امام جمعه محترم زمینی به این امر اختصاص داده شده که بر خود لازم میدانم از زبان خود و همه طلاب و روحانیون شهرستان از ایشان تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم.
 
وی ادامه داد: مساله دوم همفکری و هم اندیشی در خصوص تبلیغ ماه مبارک رمضان در شهرشتان است که این امر مهم باید به نحو خوبی برگزار شود و بتوانیم از این ماه عزیز کمال استفاده را ببریم.
 
در ادامه جلسه امام جمعه شهرستان از نماینده طلاب و روحانیون و همه طلاب و روحانیون حاضر در جلسه تشکر و از روند تهیه زمین مذکور گزارشی را بیان کرد.
 
وی از همه حضار درخواست اکید داشت که در احداث ساختمان جدید نهایت همکاری را داشته باشند و ایشان از زحمات نماینده  طلاب در مجمع نمایندگان و  حجت الاسلام حاجیوند مدیر مدرسه علمیه برادران و جناب حجت الاسلام الهی نژاد مدیر مدرسه علمیه خواهران کمال تقدیر  و تشکر داشت.
و همچنین در ادامه مدیر مدرسه علمیه برادران گزارشی در خصوص مدرسه علمیه و کارهای انجام شده در ابعاد گوناگون  شهرستان ارائه کرد و وضعیت فعلی مدرسه را رضایت بخش دانست و از زحمات امام جمعه و همکاری ایشان تشکر کرد.