امروز چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

مسؤولان باید برای حل بحران معیشتی مردم جدی تر باشند پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۰۷


مسؤولان باید برای حل بحران معیشتی مردم جدی تر باشند تعداد بازدید: ۱۳

رهبر معظم انقلاب بارها به کم کاری ها و کوتاهی ها هشدار داده اند و از مسوولان خواسته اند که در خدمت گزاری به مردم پیشگام باشند؛ اما همچنان شاهد بی توجهی مسوولان هستیم، انتقاد از این کم کاری ها درست است؛ اما به شکلی باشد که تاثیر گذار باشد و گره ای از کار مردم بگشاید.
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، حجت الاسلام و المسلمین حسین سوری لکی، نماینده طلاب و فضلای استان لرستان درگردهمایی مبلغان کوهدشت که در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) شهر مقدس قم برگزار شد، به برگزاری هشتمین دوره انتخابات مجمع اشاره و از حضور باشکوه طلاب این منطقه تقدیر و تشکر کرد.
 
وی نمایندگی طلاب را افتخار بزرگی دانست و اظهار کرد: اگر نمایندگی طلاب خدمت و کار برای خدا باشد، ارزش دارد و گرنه انسان در دنیا و آخرت زیان خواهد دید.
 
حجت الاسلام و المسلمین سوری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود پیروزی حزب الله لبنان را در انتخابات پارلمان این کشور بسیار مبار دانست.
 
وی همچنین به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت: خروج آمریکا مایه ننگ و تاسف برای سردمداران آمریکا بود و برای جمهوری اسلامی یک تجربه دیگری بود که مسؤولان هرگز به چنین کشورهای اعتماد نکنند.
 
این نماینده طلاب گفت: امیدواریم مسؤولان این بار به مطالبات رهبری جامعه عمل بپوشانند و دیگر شاهد بی اعتمادی اروپاییان نباشیم، همچنان که در گذشته به آن ها اعتماد نبود، این بار نیز مسوولان بدانند که هرگز این کشورها مورد اعتماد نیستند.
 
وی به حضور مبلغان در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: امروز متاسفانه شاهد کم کاری و بی توجهی برخی مسوولان به خواسته های مردم هستیم که نیازهای مردم را برآورده نمی کنیم و باید نسبت به این دغدغه مردم توجه کرد؛ اما مراقب باشید به خاطر کم کاری مسوولان اصل نظام و انقلاب را زیر سئوال نبرید.
 
حجت الاسلام و المسلمین سوری خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها به کم کاری ها و کوتاهی ها هشدار داده اند و از مسوولان خواسته اند که در خدمت گزاری به مردم پیشگام باشند؛ اما همچنان شاهد بی توجهی مسوولان هستیم، انتقاد از این کم کاری ها درست است؛ اما به شکلی باشد که تاثیر گذار باشد و گره ای از کار مردم بگشاید.
 
وی ادامه داد: معضل بیکاری در شهرها و روستاها بیداد می کند، متاسفانه در این زمینه اقدام شایسته ای صورت نمی گیرد؛ باید روحیه کار و تلاش را در مردم زنده کرد تا موجب رونق و اشتغال بیشتر باشیم.
 
نماینده طلاب کوهدشت گفت: سعی کنید که همیشه گره ای از مشکلات مردم و طلاب بگشاید؛ امروز طلاب همچون سایر مردم در مشکلات اقتصادی و معیشتی قرار دارند و حل این مشکلات اجر و ثواب فراوانی دارد.