امروز چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای شهرستان بروجرد برگزار شد یکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶:۱۰


جلسه طلاب و فضلای شهرستان بروجرد برگزار شد تعداد بازدید: ۱۶

جلسه طلاب و فضلای شهرستان بروجرد با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی میناپور مدیر حوزه های علمیه لرستان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان بروجرد روز چهارشنبه 19 اردیبهشت 97 در دارالتلاوه حرم حضرت معصومه(س) با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی میناپور مدیر حوزه های علمیه لرستان برگزار شد.
 
 
در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین امیر مسعود یوسفی، نماینده طلاب و فضلای بروجرد ضمن خیر مقدم گویی رسوایی مجدد آمریکا را تبریک گفت و اشاره ای به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب داشت.
 
 
وی با اشاره به اینکه علم، عمل و مدیریت انقلابی بایستی سرلوحه حوزه علمیه لرستان قرار بگیرد، گفت: این ارتباط بین طلاب و مسئولان در استان بایستی بیشتر باشد تا از تجربیات آنها استفاده کنیم و تبادل نظری هم صورت بگیرد.
 
 
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علوی مهر با اشاره به برنامه های مجمع شهرستان گفت: در این دوره قصد مجزا برگزار کردن جلسات را نداریم و سعی می کنیم جلستان مشترکی برگزار کنیم.
 
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب اظهار داشت: طبیعتا هر نماینده برنامه های شخصی دارد ولی هدف نهایی این است که برنامه ها به صورت مشترک برگزار شود.
 
 
حجت الاسلام و المسلمین علوی مهر با اشاره به اینکه در این دوره برنامه های متنوعی در زمینه های مختلف برای طلاب داریم، گفت: در این دوره سعیمان براین است که منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه خود قرار بدهیم.
 
 
وی در پایان از طلاب و فضلای شهرستان بروجرد درخواست کرد که با شور بیشتری در جلسات حضور پیدا کنند تا با پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب بتوانیم حوزه علمیه بروجرد را به جایگاه اصلی اش برسانیم.